Duik in de wereld van het brood en zijn tradities tijdens een bezoek aan het Maison du Pain d’Alsace. Dit unieke museum onthult de geschiedenis en de geheimen van de Elzasser bakkerij aan de hand van een meeslepende tentoonstelling. Ontdek samen met familie of vrienden de lokale specialiteiten die jong en oud zullen bekoren.
Na je bezoek kun je de ervaring voortzetten in de theesalon en de bakkerij van het Maison du Pain. Geniet van een culinair moment in een gezellige sfeer, waar de geur van versgebakken brood je eetlust zal opwekken. En om plezier met voordeel te combineren, krijg je op de dag van je bezoek 5 % korting op je consumpties op vertoon van je toegangskaartje.
Beleef een authentieke onderdompeling in het hart van het Elzasser erfgoed en laat u betoveren door de geschiedenis en de smaken van het brood. Kom het Maison du Pain d’Alsace ontdekken en beleef een gezellig moment rond eeuwenoude ambachtelijke kennis!
-
We spreken Frans, Duits
Van 20.02.2026 tot 30.12.2027
- 6 € per volwassene
- 4 € gereduceerd tarief (kinderen van 7 tot 18 jaar, 60-plussers, studenten, werkzoekenden, personen met een handicap, bezoekers van de Humanistische Bibliotheek, SHKT-gastenkaarten)
- 15 € gezinstarief (2 volwassenen en hun kinderen van 7 tot 18 jaar
- Gratisvoor kinderen jonger dan 7 jaar onder begeleiding van een volwassene; Museums Pass; Pass Alsace; Carte Pro Tourisme Alsace; gidsen; leraren die hun klasbezoek voorbereiden; medewerkers van de VVV’s in de regio Grand Est; leden van de Association de la Maison du pain d’Alsace
- Vrije rondleiding door het museum van het Maison du Pain d’Alsace
- Een duik in de geschiedenis van brood en Elzasser specialiteiten
- Een leerzaam bezoek aan ons museum
- Exclusieve korting van 5 % in het theehuis en de bakkerij
ASSOCIATION DE LA MAISON DU PAIN D ALSACE
Het Maison du Pain d'Alsace, een must in Sélestat, is in de eerste plaats een museum waar je de geschiedenis van brood en Elzasser specialiteiten kunt ontdekken, maar ook een bakkerij waar dagelijks speciale broden en Elzasser specialiteiten worden gemaakt. In het Musée du Pain d'Alsace van 300 m² kunnen bezoekers van alle leeftijden de rijkdom van dit voedingsmiddel ontdekken, dat al sinds mensenheugenis bestaat. De renovatiewerkzaamheden in 2018 waren gericht op Elzasser lekkernijen zoals pretzels, kougelhopf, enz. Er wordt nu een verzameling unieke voorwerpen tentoongesteld die in bijna 30 jaar zijn verzameld.