Even helemaal tot rust komen? Kom dan genieten van een verblijf midden in het bos op het landgoed van de Grote Kleine Prins! Dit charmante verblijf ligt in Guebwiller, midden in het bos van Florival en aan de pelgrimsroute naar Santiago de Compostella, en nodigt u uit om nieuwe energie op te doen, dicht bij de natuur. Of je nu met z’n tweeën, met het gezin of met vrienden komt, deze plek is ideaal om gezellige momenten te beleven, terwijl je geniet van modern comfort en een eigen jacuzzi!
Met uitzicht op de wijngaarden biedt Le Grand Petit Prince u een oase van rust en authenticiteit in het hart van de Elzas. De inrichting weerspiegelt de liefde en passie waarmee de eigenaren het pand hebben gerenoveerd. Een combinatie van traditie en moderniteit, met volledig respect voor de ziel van het huis.
Het landgoed heeft een oppervlakte van 80 m² en beschikt over 2 slaapkamers die plaats bieden aan maximaal 4 personen. U vindt er alle voorzieningen die u nodig heeft voor uw comfort, waaronder 2 aparte badkamers, met een gratis verzorgingsset als welkomstgeschenk! Er staat ook een volledig uitgeruste keuken tot uw beschikking. Deze leefruimte, die uitkomt op een privéterras, nodigt u uit tot gezellige momenten samen, terwijl u geniet van het groene landschap rondom het landgoed.
Voor een vakantie zoals die hoort, biedt Le Grand Petit Prince u het hele jaar door ook exclusieve toegang tot de jacuzzi. Zo kunt u na een dag vol ontdekkingen in de omgeving rustig ontspannen in uw eigen cocon.
Om uw verblijf compleet te maken, worden er tegen een toeslag ook diverse diensten aangeboden. Streekgerechten, wellnessbehandelingen, fietsverhuur of het organiseren van activiteiten… Maak uw keuze geheel naar eigen wens! Indien u dat wenst, is uw huisdier van harte welkom om deel uit te maken van het avontuur!
-
We spreken Frans, Duits, Engels
Minimaal 280 € per nacht.
Extra kosten voor honden (10 € per nacht).
Maximaal 4 personen.
- De huurprijs per overnachting
- De toeristenbelasting
- Het hele jaar door exclusieve toegang tot de jacuzzi
- Schoonmaak bij aankomst en vertrek
- Beddengoed en badtextiel
- Cosmeticaset
- De maaltijden
- De extra activiteiten
- De toeslag van 10 euro per nacht voor de hond
- Een authentiek uitje aan de voet van eeuwenoude sequoia’s
- Een ruime en volledig uitgeruste accommodatie, ideaal voor stellen en gezinnen
- Het hele jaar door exclusieve toegang tot de jacuzzi
- Een rustige omgeving midden in de natuur
- Uitgangspunt voor talrijke wandelingen en trektochten
- Hondvriendelijk
Le Grand Petit Prince
Gemeubileerde toeristische accommodatie
68500 Guebwiller