Jong en oud, maak je klaar om de trossen los te gooien en begin aan een onvergetelijk avontuur met Batorama’s Kids Cruises! Deze nieuwe ervaring, speciaal ontworpen voor kinderen en hun ouders, nodigt je uit om als gezin leuke en meeslepende momenten te beleven.
Dit kindvriendelijke uitje, dat Batorama in samenwerking met Mama Etcetera heeft ontwikkeld, is de perfecte manier om wat tijd met het gezin door te brengen in Straatsburg. De Batorama en Mama Etcetera Kids Cruises zijn speciaal ontworpen voor kinderen van 1 tot 6 jaar en hun ouders en bieden een meeslepende en leuke ervaring. Deze cruise, aan boord van de Batorama-boot, is een kans om een speciaal moment met je kinderen of kleinkinderen te delen. Het verandert een gewone dag in een onvergetelijke ervaring. Gesust door de golven, zijn kinderen van nature rustig en aandachtig, meegesleurd door deze zachte sfeer die bevorderlijk is voor het ontdekken … Dit moment wordt afgesloten met een gastronomische snack, waar ouders en kinderen samen genieten van lokale producten: vers fruit van Biocoop Neudorf, appelsap van Sautter, en zelfgemaakte krakelingen.
Ontdek het programma:Bereid je voor op de komst van de lente met Alison Jaroszewski, een liefhebster van kinderliteratuur, die samen met haar vriend Bernard de vos een zinnenprikkelend verhaal over Straatsburg zal leiden. Kinderen ontdekken fascinerende verhalen onder het genot van een lokale snack, waardoor een moment van delen en zintuiglijk ontwaken ontstaat. In mei neemt het HANATSUmiroir Ensemble, onder leiding van Ayako Okubo en Olivier Maurel, gezinnen mee op een sonische reis door de onderwaterwereld, waarbij muziek en natuur worden gecombineerd om de zintuigen te prikkelen.
Tot slot mag u de laatste cruise van het seizoen niet missen. Vier in juli de zomer met de miniboom « Vamos à la playa », waar jong en oud kunnen dansen en plezier maken, met een verfrissend buffet en een photobooth om deze vrolijke momenten te vereeuwigen.
Wacht niet langer en deel dit moment van ontdekking en medeplichtigheid met je familie. Reserveer nu je plaats!
-
Gemiddelde duur 1 uur
-
We spreken Frans, geen
-
Moeilijkheidsgraad Geschikt voor iedereen
Van 01.09.2025 tot 12.07.2026
Prijs :
- 15 € voor kinderen
- 25 € voor volwassenen
- Toegang tot de Kindercruise
- Verhalen en lekkernijen tijdens de cruise
- Cruise aan boord van een loungeboot
- Audiocommentaar
Woensdag 8 april 2026 – Onderwaterwerelden met het Hanatsumiroir Ensemble
Zondag 31 mei 2026 – Het kuiken en de koning met Drissa Dembelé
Zondag 28 juni 2026 – Verhalencruise met Alison Jaroszewski: Het feest van Bernard de vos
Zondag 12 juli 2026 – Miniboom Vamos A La Playa
Gelieve 15 minuten voor de start van de cruise aanwezig te zijn bij de Etoile/Dauphine steiger van Batorama (achter de Cité de la Musique et de la Danse), voor een betere organisatie.
- Een unieke manier voor kinderen om Straatsburg te ontdekken
- Een meeslepende, leuke ervaring
- Een kindvriendelijk uitje
- Ideaal voor een gezinsactiviteit
BATORAMA
BATORAMA biedt unieke rondleidingen door Straatsburg, aan boord van onze rondvaartboten om de historische en erfgoedschatten van de hoofdstad van Europa te ontdekken.
Van NAO, een elektrische boot met eigen loods, voor een exclusieve rondvaart... tot Doubs, onze evenementenboot voor je exclusieve feestelijke momenten, alle middelen zijn goed om langs de Ill te varen. Profiteer ten slotte van de applicatie PopGuide, de officiële audiogids van de kathedraal van Straatsburg, om het embleem van de Europese hoofdstad in alle vrijheid te bezoeken. BATORAMA, Straatsburg intens.