Duik in het magische kerstfeest van Metz met een begeleide wandeling door hun verschillende kerstmarkten! Van plein naar plein volg je je gids door de verlichte stad en ontdek je de chalets, lokale ambachtslieden, lekkernijen en tradities die de feestdagen in Metz inluiden. Een gezellige wandeling om volop van de kerststemming te genieten terwijl je de stad ontdekt.
De route begint op het plein Saint-Jacques, voordat je doorgaat naar het plein d’Armes, aan de voet van de majestueuze kathedraal Saint-Étienne. Je wandeling gaat verder naar het plein de la Comédie, en vervolgens naar het plein de la République, dat vele chalets en de grote kerstboom herbergt. De bezoekroute eindigt op het plein Saint-Louis, omringd door opmerkelijke middeleeuwse gevels. In totaal bezoek je de vijf iconische pleinen van de kerstmarkten van Metz, elk met hun eigen sfeer en ontdekkingen.
Tijdens de wandeling introduceert je gids je aan de producten die op de verschillende markten worden aangeboden en laat je lokale ambachtslieden zien. Ook de snoepjes komen aan bod met een proeverij van de lokale koekjes. Om de bezoek af te sluiten in een warme sfeer, krijg je op het plein Saint-Louis een kerstdrankje aangeboden: rode of witte glühwein, of een warme vruchtensap als alcoholvrije optie.
Tussen chalets, verlichting, lekkernijen en erfgoed biedt deze bezoek een andere manier om de kerstmarkten van Metz te ontdekken en geniet van hun feestelijke sfeer in gezelschap van een gids. Boek je bezoek, laat je meeslepen door het feestelijke karakter van de feestdagen en geniet van Kerst in het hart van Metz!
-
Gemiddelde duur 2 uur
-
We spreken Frans, Engels, Nederlands
-
Moeilijkheidsgraad Gevorderd
Van 26.11.2026 tot 05.12.2026
Van €34,- per persoon.
Minderjarigen tussen 10 en 18 jaar genieten van een voordelig tarief van €32,-.
Bezoeken zijn elke dag mogelijk, van maandag tot en met zondag, met vertrek om 13:00, 16:00 en 19:00.
Frédéric Christophe Pellan / Crossing the city
Je suis guide accompagnateur touristique à Metz. Je propose des visites historiques guidées à pied de la ville de Metz. Des balades gourmandes au coeur du centre historique de Metz sont aussi organisées avec une dégustation prédéfinie gratuite dans les différents lieux visités. Enfin, j’organise les visites des marchés de Noël de Metz et de Strasbourg. Lors de la visite de ces marchés de Noël, je vous offre également un vin chaud ou un jus de fruit chaud. Mes groupes vont de 1 à 10 personnes. Que vous soyez français ou que vous veniez d’Europe ou de l’étranger, vous pourrez réserver votre visite soit en français soit en anglais. Les lieux de rendez-vous seront indiqués dans mes offres.