Op zoek naar een origineel en exotisch uitje? Trakteer jezelf op een nacht in een authentieke Finse kota, genesteld in het hart van het rustige dorpje Hudiviller, op slechts 25 minuten van Place Stanislas. Het is een ongewone en gezellige accommodatie, ontworpen voor een ontspannende pauze voor twee.
Met een oppervlakte van 25 m² combineert deze houten kota Scandinavische charme met modern comfort. Het heeft een groot slaapgedeelte met een bed van 160×200 dat kan worden veranderd in twee eenpersoonsbedden van 80×200, beddengoed van 100% schapenwol dat ideaal is voor mensen met een huisstofmijtallergie, een badkamer met een grote douche, een volledig uitgeruste kitchenette en een ontbijt inbegrepen om de dag goed te beginnen.
Om dit moment van ontspanning te verlengen, heb je de mogelijkheid om toegang te krijgen tot de privéspa voor €30, en te genieten van een bubbelbad in volledige privacy.
Deze kota ligt dicht bij veel dingen om te ontdekken, en geniet van een bevoorrechte locatie: 10 minuten van het kasteel van Lunéville, 5 minuten van de Haras National de Rosières-aux-Salines stoeterij, en op slechts 100 m van een elektrisch oplaadpunt. Een ideale uitvalsbasis om de schatten van het zuiden van Meurthe-et-Moselle te ontdekken.
Zin in deze unieke ervaring? Boek dan nu uw Scandinavische overnachting en trakteer uzelf op een tijdloos moment voor twee.
-
We spreken Frans, Engels
Van 01.01.2026 tot 31.12.2026
Vanaf €109 per nacht.
Optionele spa: jacuzzi €30
- Ontbijt met lokale producten
- Optionele toegang tot privéspa voor €30
- Een warme en ongewone plek om te verblijven
- Topklasse comfort met ontbijt inbegrepen
- Ideale locatie in het hart van de zuidelijke Meurthe-et-Moselle
EI LA CLE DE L INSOLITE
La Clé de L'Insolite is een bed & breakfast bedrijf met 2 ongewone accommodaties, 2 spa's en ontbijt inbegrepen.
54110 Hudiviller