Op enkele kilometers van Colmar, duik in de smakelijke tradities van Elzas door uw eigen manala te maken bij Fournil du K in Ammerschwihr! Op woensdag 18 november, begeleid door Paul, een gepassioneerde bakker, ontdek je de geheimen van deze beroemde broodjes in de vorm van een klein mannetje, een must-have tijdens de feesten van Sint-Nicolaas.
In het hart van de bakkerij, doe je zelf de deeg en maak je je eigen manala stap voor stap. Van het werken met deeg tot het vormen, geniet je van de tips van de bakker om de juiste technieken te leren en de kennis te ontdekken die deze Elzasser specialiteit zo lekker maakt. Een gezellige ervaring die je in de warme sfeer van de feestdagen in Elzas brengt.
Terwijl het deeg de tijd krijgt om op te gaan, geniet je van een smakelijke pauze met een warme drank en een gebakje of een manala. Alles is voorzien om deze ervaring optimaal te genieten: het materiaal, de ingrediënten, de tips van de bakker en het kleine hapje zijn inbegrepen. Na afloop van de workshop neem je je creatie mee en deel je die met je naasten.
Wil je een Elzasser traditie ontdekken terwijl je zelf de deeg doet? Kom dan op woensdag 18 november naar Ammerschwihr, nabij Colmar, om deze lekkere ervaring te beleven bij Fournil du K. Vergeet niet om je plaats te reserveren!
-
Gemiddelde duur 3 uur
-
We spreken Frans
Van 17.11.2026 tot 17.11.2026
Van €30,00 per persoon.
€10,00 per kind onder de 12 jaar.
15 personen per workshop
Op voorraad.
OFFICE DE TOURISME VALLEE DE KAYSERSBERG
Er was eens onze prachtige Kaysersberg Vallei...
Het strekt zich uit van de vlakte van de Elzas en de wijnroute tot het Lac Blanc resort, aan de poort van de route des crêtes. Van de wijnstadjes onderaan de vallei tot de bergdorpjes bovenaan, dit is een land van grote diversiteit, gevormd door zijn landschappen! Aan de kant van de wijngaarden vind je pittoreske Elzasser dorpjes zoals Ammerschwihr, Katzenthal en Kaysersberg Vignoble.
De bovenste vallei, aan de bergkant, staat vol boerderijen, herbergen en gehuchten waar koeien uit de Vogezen grazen in de bergdorpen Fréland, Labaroche, Lapoutroie, Orbey en Le Bonhomme. Er zijn tal van wandel- en mountainbikeroutes tussen bergkammen, weiden en bergmeren, voor elk wat wils. In de winter zijn er verschillende kilometers aan afdalingen en langlaufpistes vanaf het Lac Blanc skigebied!
Een onvergetelijke vakantie!
68240 KAYSERSBERG VIGNOBLE
-
Accueil Vélo